Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У США залишився $1 млрд на власне озброєння – Білий дім

У США залишився приблизно $1 млрд для забезпечення власної безпеки. Ймовірно, Сполученим Штатам Америки незабаром доведеться обирати між своєю обороною та допомогою іншим країнам.

Про це заявила директорка Управління та бюджету Білого дому Шаланда Янг в інтерв’ю іноземним журналістам. За її словами, через фінансове обмеження в $1 млрд все зводиться до політичного рішення.

– Чи ризикуємо ми власною готовністю США, бо світ став складнішим? Або Конгрес гарантує, що ми зможемо захистити національну безпеку, одночасно підтримуючи союзників, таких як Україна? Це не повинно бути або-або, Конгрес повинен зробити те, що він робив кілька разів, – стверджує вона.

Директорка Управління та бюджету Білого дому стверджує, що США мають фінансувати власну національну безпеку, а потім вже переконатися, що є можливість підтримувати американських союзників.

Зараз дивляться

Водночас вона звернула увагу, що більша частина грошей для допомоги Україні залишиться в США. Кошти отримає американська оборонно-промислова база, яка має збільшити виробництво озброєння. Це допоможе створити нові робочі місця у США.

Також надання допомоги Україні допомагає забезпечити національну безпеку США, наголосила Янг. На її думку, може відбутися більш масштабний конфлікт, якщо Володимир Путін захопить Україну, а інші диктатори звернуть на це увагу.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 00:43:16