Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У США померли найстаріші у світі сіамські близнюки, з’єднані черепом, як вони жили

У штаті Пенсільванія у США у віці 62 років померли найстаріші у світі сіамські близнюки Лорі та Джордж Шаппелли. Вони були з’єднані черепом, але з окремими тілами і з 24 років жили самостійно. Причина смерті не розголошується.

Історія життя

Близнюки Шаппелл народилися 18 вересня 1961 року в Рідінгу, на півдні Пенсільванії. Вони були з’єднані черепом, розділяючи 30% мозку та основних кровоносних судин.

У Джорджа була ущелина хребта, і він користувався пристроєм для пересування. Лорі штовхала і керувала табуреткою Джорджа, щоб вони могли пересуватися.

Близнюки являють собою найрідкіснішу форму сіамських близнюків, яка зачіпає тільки 2-6% сіамських близнюків.

Трансгендерний перехід

Джордж здійснив трансгендерний перехід 2007 року, і Шаппелли стали першими одностатевими сіамськими близнюками, які ідентифікували себе як різностатеві, повідомляє Книга рекордів Гіннеса.

– Я з самого раннього віку знав, що мені слід було б бути хлопчиком. Це було так важко, але я ставав старшим і просто не хотів жити у брехні. Я знав, що повинен прожити своє життя так, як хочу, – заявив Джордж.

Освіта та хобі

Шаппелли закінчили Центр Хірама Дж. Ендрюса, технічний інститут в Елімі, штат Пенсільванія. Вони обидва кілька років працювали в лікарні Рідінга.
У Шапеллів були різні хобі та інтереси.

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, Джордж виступав як співак кантрі-музики, який подорожував кількома країнами, включно з Німеччиною та Японією. Тим часом Лорі була визнаним гравцем у боулінг із десятьма кеглями.

Брат і сестра жили самостійно з 24 років. Раніше вони мешкали в установі для людей з розумовими порушеннями, незважаючи на те, що не були розумово відсталими. Пізніше вони оселилися у двокімнатній квартирі. У брата і сестри була своя кімната, де вони спали поперемінно щоночі.

Шаппелли заявили, що, незважаючи на те, що вони були разом, вони могли зберігати конфіденційність у спільній квартирі.

Разом і порізно

– Те, що ми не можемо встати і піти один від одного, не означає, що ми не можемо усамітнитися ні з іншими людьми, ні з самим собою, – сказала Лорі.

Наприклад, коли Джорджу потрібно було репетирувати свою музику в стилі кантрі, пара йшла до нього в кімнату, де Лорі мовчала і дозволяла Джорджу практикуватися.

Хоча деякі сіамські близнюки вважали за краще розділити їх хірургічним шляхом, на момент народження Шаппеллів така процедура була недоступна.

Близнюки також відкинули ідею розлуки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-14 09:10:11