Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

у Раді зареєстрували законопроєкт щодо продовження до 150 днів

Верховна Рада зареєстрували законопроєкт щодо продовження терміну оновлення даних для військовозобов’язаних до 150 днів.

Так на сайті парламенту з’явився проект закону про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку щодо продовження строку оновлення військово-облікових даних.

Водночас член Комітету з питань нацбезпеки Федір Веніславський у коментарі Українським Новинам зазначив, що рано оцінювати недостатність 60-денного строку для поновлення облікових даних.

Зараз дивляться

– Оптимальний строк оновлення даних передбачений законом. Вистачить його чи ні, складно сказати, тому що пройшов лише тиждень з моменту набуття чинності відповідної норми закону, – сказав він.

Веніславський зауважив, що якщо через місяць ситуація зміниться і будуть великі черги, то такий строк можуть продовжити.

– Якщо будемо бачити черги, то будемо піднімати питання про продовження строку, але на сьогодні про це рано говорити, – сказав нардеп.

Оновлення даних у ТЦК протягом 150 днів

28 травня народний депутат Володимир Арʼєв виступив із ініціативою щодо продовження терміну оновлення даних військовозобов’язаними до 150 днів. Він пояснив, що система ТЦК виявилася не готовою прийняти ту кількість громадян, які пішли оновлювати дані у Територіальні центри комплектування.

До речі, раніше Факти ICTV писали, які зміни чекають на військовозобов’язаних українців з 1 червня.

Верховна Рада, ТЦК

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-29 17:27:46