Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Південній Кореї скасували гастролі російського балету за ініціативи МЗС України

З ініціативи Міністерства закордонних справ України у Південній Кореї скасували гастролі російського балету. Про це повідомила пресслужба українського відомства.

У Південній Кореї скасували шоу російського балету

У МЗС наголосили, що це черговий крок української дипломатії ддля міжнародної ізоляції РФ у сфері культури.

– Завдяки зусиллям посольства України в Республіці Корея та за підтримки української громади і міжнародних партнерів виступ російської прими-балерини із проєктом Моданс у Сеульському Артцентрі та Гала-концерт балету Большого театру у столиці Південної Кореї вже не відбудеться, – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що російській “культурній” пропаганді не має бути місця на міжнародних майданчиках, а російським балеринам — на сценах світових театрів.

Зараз дивляться

За даними видання Reuters, балетне шоу за участю танцівників із Росії було скасовано за день до прем’єри. Виступи мали відбутися з вівторка по четвер у Сеулі. Спочатку у шоу мали брати участь 12 танцівників Большого театру, потім програму змінили, а кількість російських артистів зменшили.

Однак 15 квітня організатор оголосив у соцмережах про скасування концертів, заявивши, що зміни не були прийняті концертним залом.

Посольство РФ в Південній Кореї висловило “глибокий жаль” з приводу скасування вистав.

– Не можна не відзначити, що зараз Південна Корея демонструє певну тенденцію у підходах до співпраці з Росією і в культурній сфері. У нас не буде іншого вибору, як розглянути це, – заявили у російському відомстві.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-16 09:35:50