Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У найближчі кілька років Росія може атакувати Європу

Росія може напасти на Євросоюз через кілька років, якщо у європейських державах не зроблять висновків у зв’язку з перелаштуванням економіки Москви на систему озброєнь воєнного часу та не посилять можливості власного ОПК.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час прес-конференції, повідомляє газета Rzeczpospolita.

За його словами, разом із очільником МЗС Польщі Радославом Сікорським він підготував заклик про посилення можливостей оборонно-промислового комплексу Європи.

Зараз дивляться

Туск зазначив, що це не лише заради швидшої підтримки України, а й тому, що майже вся російська економіка перейшла на систему озброєння на час війни, Європа у цьому плані значно відстає.

– Ми захочемо мобілізувати весь ЄС за допомогою доступних дипломатичних засобів і переконання, щоби він зрозумів, що без радикально збільшених зусиль у сфері озброєнь ми залишимося далеко позаду, а це означає одне – що Європа буде атакована безпосередньо Росією в найближчі кілька років, – попередив Туск.

Він додав, що ніхто не може мати сумніву, що в стратегічній перспективі Європа є об’єктом російської агресії. За його словами, це станеться тоді, “коли перевага Росії буде очевидною з точки зору військового потенціалу”.

Глава польського уряду наголосив, що стратегічна потреба та вимога часу полягає в тому, що Європа в цілому повинна бути сильнішою у військовому плані за Росію. Він сказав: Це єдиний спосіб зміцнити європейські та польські кордони.

Джерело: Rzeczpospolita

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 19:39:59