Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Kalush Orchestra розповіли, чи пішов Олег Псюк із колективу

Сопілкар Kalush Orchestra Тимофій Музичук відповів на чутки про відхід фронтмена гурту Олега Псюка. Нещодавно гурт виступав у турі без Олега, що спровокувало низку чуток про зміни в колективі.

Чи покинув Олег Псюк Kalush Orchestra

Так, сопілкар гурту зазначив, що колеги хвилюються перед кожним виступом без лідера колективу, але публіка в Польщі залишилася задоволеною після міні-туру.

– Зміни були помітні – без фронтмена виступити досить важко. До того ж, то було вперше для нас. Але й перед стартом туру ми змінювали звучання всіх пісень, підлаштовуючи їхнє звучання без участі Олега. Ми переживали, але все вдалося, – зазначив Тимофій.

Музикант Kalush Orchestra зазначив, що гурт цього року експериментуватиме в 2024 році, натякаючи, що на одному фронтмені вони не зупиняться.

Зараз дивляться

Приміром, Kalush Orchestra випустили пісні Вогонь горить і Це любов, які створювалися одразу з трьома фронтменами.

Музичук також відповів, чи пішов Олег Псюк із гурту.

– Ні, Олег завжди з нами, він залишається. Український тур буде з ним, він нікуди не йде. Просто ми зробили такий невеликий експеримент, – підсумував артист.

Нещодавно лідер Бумбокс Андрій Хливнюк відповів, коли гурт знову заспіває російською мовою. Артист назвав досить чіткі умови, тож усе в руках фанатів їхніх пісень російською.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 15:18:40