Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Феофанії виписали бійця, який 28 днів був у реанімації після втрати кінцівки і важких поранень

У Феофанії виписали нашого бійця, який 28 днів провів у реанімації через важкі поранення та ампутацію кінцівки.

Страх охоплює людину, поки вона знаходиться на межі невідомого. Той, хто її перейшов, відкинувши страх власної смерті, звільняється від цього відчуття, він може подолати будь-які випробування.

Саме так сталося з Олександром Лубським. Сьогодні 24-річний гранатометник на позивний Кіт вчиться танцювати та планує допомагати побратимам як  військовий інструктор.

Зараз дивляться

В зоні бойових дій

Коли почалась війна Олександр пішов добровольцем до 128 бригади ТРО та ніс службу у Дніпрі. Потім була Каховка, гарячий Запорізький напрямок, Данилівка та важкі бої. Згодом батальйон перекинули у Донецьку області, де йшли найзапекліші бої.

– В одному з них міна прилетіла прямо в наш окоп, командира контузило, побратима вбило на місці, а мене важко поранило – пригадує герой.

Попри постійні обстріли та непритомність, Олександр зміг сам накласти турнікет. Після того, як військовому надали першу медичну допомогу у стабілізаційному пункті, його відправили до Запоріжжя, а через 6 днів перевезли до Дніпра у лікарню Мечнікова, де діагностували турнікетний і компартмент-синдроми та ампутували ногу.

Через тиждень у важкому стані військового доправили до реанімаційного відділення Феофанії, де провели необхідні лабораторні дослідження, інфузійну антибактеріальну терапію, 6 сеансів гемодіалізу, переливання крові та сеанс ультрафільтрації.

Через враження понад 80% легень лікарі вирішили виконати трахеостомію, медикаментозну седацію ШВЛ та розпочали довготривале лікування.

28 днів Олександр перебував у реанімації, а коли прийшов до тями, перше, що він зробив, попросив медсестру зателефонувати мамі. Наступного дня рідні пацієнта вже були у лікарні.

Період реабілітації

Неймовірна сила духу, підтримка рідних та майже ювелірна робота фахівців допомогла захиснику успішно відновитися та адаптуватися до сучасного електронного протезу нижньої кінцівки.

Він напрочуд активний, наполегливий та цілеспрямований. За всієї важкості випробувань Олександр залишається позитивно налаштованим до майбутнього. Успішно займається з командою реабілітологів, відвідує басейн, заняття з джиу-джитсу та вчиться танцювати.

Джерело і фото: клінічна лікарня Феофанія

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-08 14:31:14