Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин

У Федерації біатлону України розповіли, чи оголосить збірна бойкот етапу Кубка світу в Росії

У Федерації біатлону України розповіли, чи оголосить збірна бойкот етапу Кубка світу в Росії

Українська збірна з біатлону збирається виступити на етапі Кубка світу, що пройде в російській Тюмені наприкінці березня. Проте, якщо на політичному рівні приймуть рішення, що біатлоністи не повинні приймати участь в цих змаганнях – спортсмени виконають це рішення.

Про це заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв`ю сайту ФБУ.

“Тут є суто спортивна і політична складова. Є наказ міністра спорту про те, що на офіційні змагання, що проводяться в Росії, але під егідою міжнародних федерацій, таких як чемпіонати світу та Європи, етапи Кубку світу і, в нашому випадку, Кубку IBU, ми можемо їхати. Але приймати запрошення на участь в комерційних змаганнях, не можемо”, – розповів Бринзак.

Проте, на його думку, збірна повинна їхати на етап Кубку світу, аби відстояти національну квоту.

Я, як людина, яка відповідає за спорт, вважаю, що ми повинні їхати – заробляти якомога вищі місця в загальному заліку, відстоювати національну квоту. Якщо ми не поїдемо, втратимо квоту – її забере та ж Росія. Але якщо на політичному рівні порахують, що ми не повинні брати участь в цих змаганнях – нехай міністерство приймає рішення, і ми його будемо зобов’язані виконувати,
– пояснив президент Федерації.

Варто додати, що американські біатлоністи першими заявили, що вони не братимуть участь у етапі Кубка світу у російській Тюмені. Все через допінгові скандали. Таку ж позицію висловили і чеські спортсмени.

Джерело Телеканал новини «24»
28.02.2018

Магазин Автозапчастин м.Ніжин