Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Тренінги заради стійкості фронтових медиків провели у трьох областях України

Лікарі, які працюють у прифронтових регіонах, першими бачать чимало поранених і вбитих захисників. Ті ж, хто працює в операційних і приймальних відділеннях, нерідко мають емоційне вигорання. Усе це впливає на ментальне здоров’я та заважає надавати якісну медичну допомогу.

Саме тому у Запорізькій, Харківській, Миколаївській областях реалізовано пілотний проєкт із посилення стійкості  медиків.

Прихологічна підтримка

Понад три тисячі індивідуальних психологічних консультацій, із яких майже третину пройшли медики 9 лікарень, а решту – пацієнти.

Зараз дивляться

Тренінги та групові активності, завдяки яким психологи, що працюють у цих лікарнях, опанували навички екстремальної психології та навчилися надавати дієву підтримку колегам-лікарям.

Але вигорання медичного персоналу внаслідок накопиченого стресу є не лише у прифронтових областях. Адже скрізь побільшало пацієнтів, травмованих війною.

Тож важливо, що скористатися досвідом пілотного проєкту може будь-який медичний заклад нашої країни. Практична дорожня карта вже доступна на сайті Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України.

Джерело і фото: Координаційний центр з психічного здоров’я

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-22 13:09:01