Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Транш на $900 млн: МВФ затвердила другий перегляд програми розширеного кредитування для України

Фото: Урядовий портал

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду затвердила для України другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF). Це дає можливість отримати третій транш у розмірі $900 млн.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, у МВФ відзначили досягнення України в реалізації програми та реформ, попри повномасштабну війну Росії.

– Україна виконала всі поставлені “маяки”, зокрема, законодавчі ініціативи про вдосконалення Бюджетного кодексу, посилення податкової політики, антикорупційні заходи та інші, – стверджує він.

За словами прем’єр-міністра, програма в рамках механізму розширеного фінансування для України загалом передбачає виділення $15,6 млрд протягом чотирьох років для підтримки економічної стабільності та відновлення.

Зараз дивляться

У Національному банку України зазначають, що гроші спрямують на фінансування видатків державного бюджету, а також підтримають міжнародні резерви. Це допоможе НБУ забезпечувати курсову стійкість.

За даними НБУ, після отримання третього траншу загальний обсяг цьогорічного фінансування від Міжнародного валютного фонду збільшиться до близько $4,5 млрд.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 23:39:41