Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Трамп обігнав Байдена на 4% у передвиборчих опитуваннях – WSJ

Фото: Факти ICTV

У Сполучених Штатах Америки заплановані вибори президента у 2024 році. Попередні опитування свідчать про те, що Дональд Трамп може обійти чинного президента США Джо Байдена.

Про це свідчить опитування, яке провело американське видання The Wall Street Journal. Згідно з його результатами, Трамп випереджає Байдена на 4%. На цей час голоси розподілилися так: Трамп – 47%, а Байден – 43%.

– Лише 23% виборців кажуть, що політика Байдена допомогла їм особисто, тоді як 53% стверджують, що президентська програма їм зашкодила, – йдеться у повідомленні видання.

За даними опитування, близько 44% виборців вважають, що Дональд Трамп краще впорається із конфліктом у секторі Гази. Висловили підтримку за Джо Байдена у цьому питанні – 32% опитаних.

Зараз дивляться

Приблизно 37% схвалюють роботу Байдена, що є низьким показником опитування журналу під час його президентства. Близько 61% бачать його загальний імідж у несприятливому світлі, що є рекордним негативним показником.

Водночас опитування виявило певні докази того, що, попри те, що погляди на дії Трампа в суспільстві вже давно сформовані, виборці погано ставляться до деяких якостей 45 президента США, на які кампанія Байдена може звернути особливу увагу.

Виборці вважають, що слово корумпований більше стосується Трампа, ніж Байдена. Також більшість виборців вважають Байдена чесним.

Але саме Байден стикається з більшою проблемою сприйняття, коли справа стосується іміджу та компетентності. На думку виборців, Трамп краще, ніж Байден, справиться з захистом кордону, приборканням інфляції та розбудовою економіки.

Чинний президент США Джо Байден лідирує в тому, що може найкраще боротися з політикою абортів. Водночас виборці переконані, що він більше, ніж Трамп, поважає демократію.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: The Wall Street Journal

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 21:51:44