Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

TikTok можуть заборонити в Україні: що відомо

В Україні можуть заборонити соцмережу TikTok, якщо аналогічно вчинять і наші партнери. Йдеться про США – місцева влада активно тисне на власників сервісу через потенційну загрозу.

В Україні можуть заборонити TikTok: подробиці

Про таку можливість заявив голова Комітету зі свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин. За словами чиновника, це може зіграти нам на користь у переговорах із власниками популярних сервісів – наприклад, із Telegram.

– Підставою для санкцій може стати введення аналогічних обмежень у країні-партнері. Тут усе дуже непросто, але це може стати ще одним козирем у переговорах не тільки з TikTok, а й Telegram, якщо Штати підуть на такий гострий крок, зазначив Юрчишин.

Нагадаємо, що в США почали розслідування щодо TikTok. У штатах побоюються, що один із найпопулярніших у світі сервісів збирає дані про користувачів і передає їх у Китай. Якщо порушення знайдуть, то торгова комісія США може подати позов проти TikTok.

Зараз дивляться

З популярним месенджером Telegram в Україні ситуація набагато складніша. Наприклад, влада вже неодноразово говорила про можливе блокування сервісу. Наприклад, Буданов вважає Telegram загрозою, але він може бути й корисним.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 12:38:19