Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Тарас Цимбалюк показав нове тату – ФОТО

Зірка серіалу Спіймати кайдаша Тарас Цимбалюк показав шанувальникам нове тату. Раніше він засвітив його у своїх сториз. Проте, як зазначив, показав детальніше на численні прохання .

Нове татуювання Тараса Цибалюка

Актор запостив фото разом зі своїм тату-майстром та зазначив, що робота ще триває.

– Показую нову татуху, за численними проханнями. Єдине, це ще не завершена робота: під зіркою буде кльовий напис, – уточнив Цимбалюк.

Він додав, що скоро покаже результат, якщо його графік співпаде з графіком майстра. Раніше на тому місці, де зараз в Тараса Цмбалюка зʼявилася зірка, знаходилась цифра 26.

Зараз дивляться

Реакція шанувальників на нове тату Тараса Цимбалюка

В коментарях люди жартома ставлять різні питання та проводять аналогії.

  • Твоя зірка засяяла!
  • Зірка з зіркою.
  • Зірка зірці личить.
  • Hollywood star.

До слова, актор періодично спілкується з підписниками в коментарях. Так, він не залишив без увагі зауваження від фоловера, що спитав, навіщо йому “радянська зірка”?

– Точно… Я про це навіть не подумав… Давайте так: я швидко біжу видаляти тату, а ви поки подзвоніть Байдену, хай терміново міняє прапор США, бо там аж 50 радянських зірок! Дякую, що написали! Можливо, нам вдасться це вчасно зупинити! – іронічно відповів Тарас Цимбалюк.

Шанувальників цікавить, який напис додасть Тарас до вже наявного малюнка. Зазначимо, що актора має чимало різних татуювань, проте в кадрі вони лишаються непомітними завдяки костюмам та гриму.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-30 09:50:30