Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Схуднення на ліках від діабету: історія британки, яка заради стрункості ледь не померла

Британка Мішель мріяла лише про те, щоб скинути кілька кілограмів, але несподівано потрапила у власну пастку. Після діабетичної коми лікарі визнали її одужання майже чудом, адже рівень глюкози в її крові був надто низький — 0,6 ммоль/л.

Все це сталося через те, що жінка повірила в швидке рішення, яке рекламують знаменитості — препарати з семаглутидом для хворих на діабет.

Ризик диво-лікування

Чимало зірок утримуються від коментарів або наголошують, що їхня струнка фігура є результатом здорового способу життя і наполегливої праці в спортивному залі.

Зараз дивляться

Однак за чутками, дехто з них використовували препарат Ozempic, призначений для лікування діабету.

Його дія імітує гормон, який виділяється з кишечника після прийому їжі, допомагаючи контролювати апетит та запобігаючи переїданню.

Тож успіх зірок призвів до появи неліцензійних продавців, які пропонують еквівалент секретного голлівудського препарату для схуднення. Проте тривале використання “диво-засобу” без нагляду фахівця може викликати серйозні проблеми.

Саме тому сьогодні Мішель виступає, аби попередити жінок про небезпеку ліків, які сумнівні постачальники пропонують в інтернеті, а також про негативні наслідки неправильного ставлення до власного тіла.

– Ми всі хочемо виглядати і почуватися якнайкраще, але іноді це просто нереально, — зауважує вона.

Зараз приваблива блондинка відчуває себе приголомшеною через те, що  прагнучи схуднути та підвищити низьку самооцінку, ледь не залишила своїх дітей-підлітків без матері.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 14:24:53