Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сучасні методи лікування зубів та критерії гарної стоматологічної клініки

У минулому лікування зубів дійсно було болючим та відносно ефективним. Тож не дивно, що навіть сьогодні є пацієнти, які думають, що лікування зубів це боляче, а стоматолог лікує так, щоб потім перелікувати та ще заробити грошей.

У цій статті Віталій Воронін, головний стоматолог київської клініки D.Ante розкаже, як відбувається лікування зубів у сучасній стоматології.

Про розвиток стоматологічного лікування

Сьогодні будь-яке стоматологічне лікування (від карієсу до імплантації втрачених зубів) не виключає дрібний дискомфорт, але його точно не можна назвати болючим.

Зараз дивляться

Стоматологічні методи лікування прогресували, кожен рік зʼявляється все більше технологій, які підвищують комфорт пацієнта та якість самого лікування.

Для прикладу розкажу про дві сучасні практики, які використовуються не в кожній стоматології, але точно є показником “сучасної” клініки. Ми в стоматологічній клініці D.Ante в Києві використовуємо їх.

Лікування зубів під мікроскопом

Хочу зауважити, що наявність мікроскопа в стоматології не значить, що в клініці всі маніпуляції проводяться за його допомогою.

Далеко не завжди варто проводити лікування за допомогою цього інструменту: є процедури, в яких стоматологічний мікроскоп тільки сповільнить лікування, але підвищить вартість лікування.

Навіщо мікроскоп в стоматології

Мікроскоп в стоматології — інструмент, який допомагає лікарю проводити діагностику, лікування, контроль.

Стоматологічний мікроскоп збільшує робочу зону, лікар може роздивитися її детальніше та побачити моменти, які недоступні для ідентифікації неозброєним оком.

Переваги лікування зубів під мікроскопом

Одразу наведу приклад: чи була у вас, чи у ваших знайомих ситуація, коли карієс лікували, зуб — пломбували, а потім через деякий час лікар каже, що треба лікувати зуб знову, бо почався вторинний карієс?

Лікування за допомогою стоматологічного мікроскопа виключає такі та багато інших ситуацій, тому робить лікування ефективнішим.

Ось ключові переваги мікроскопа:

  • надає більше світла, ніж вбудована в стоматологічне крісло;
  • дозволяє бачити відмінності між тканинами (де закінчується пломба і починається рідна тканина) і навіть бачити приховані порожнини зуба без допомоги рентгену;
  • допомагає відтворювати, транслювати та записувати зображення.

Седація — для тих, хто боїться лікувати зуби

Є пацієнти з дентофобією — панічним страхом перед зубним лікарем; є діти — які дуже бояться та вередують, через що лікар не може проводити маніпуляції.

Просто не лікувати зуби — погана стратегія, лікувати зуби під седацією — гарний план, який у більшості випадків підходить як дітям, так і дорослим пацієнтам з дентофобією.

Чи безпечно лікувати зуби під седацією? Так, це безпечно.

Лікування зубів під седацією — звичайна практика в країнах з розвиненою медициною, наприклад, в США або в Ізраїлі. Вони використовують звеселяючий газ в медицині не одне десятиліття.

Ми (лікарі D.Ante) теж вважаємо, що лікування під звеселяючим газом повністю безпечне. Але звичайно ми ретельно обстежуємо стан пацієнта перед таким лікуванням та використовуємо методику, коли це дійсно треба.

Підсумуємо

Сьогодні можна лікувати зуби без болю та страху, навіть якщо пацієнт має дентофобію. Для цього використовується седація — безпечна та перевірена часом процедура.

Сучасна стоматологічна клініка в Києві – це не про кількість рекламних білбордів та відділень. Це — про сучасні технології, кваліфікованих лікарів та відгуки пацієнтів.

То ж якщо ви боїтеся лікувати зуби або хочете якісне лікування за допомогою мікроскопа — звертайтеся в стоматологічну клініку D.Ante на Олімпійській.

За потреби, ми лікуємо зуби із седацією та під мікроскопом. Відгуки про нас можна подивитися на Google Мапах — незалежному від нас ресурсі.

Джерело: Стоматологічна клініка D.Ante

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-08-07 18:15:09