Франція впевнено обіграла Бельгію у Лізі націй

Збірна Франції з футболу здобула перемогу над командою Бельгії у межах матчу другого туру Ліги націй УЄФА у дивізіоні А.

Гра Франція – Бельгія відбулася 9 вересня на стадіоні Парк Олімпік Ліонне у Десін-Шарп’є, поблизу Ліона, та закінчилася перемогою Ле блю з рахунком 2:0.

Франція – Бельгія: огляд матчу Ліги націй

Рахунок у матчі на 30-й хвилині відкрив форвард збірної Франції Коло Муані після асисту від Усмана Дембеле.

А вже у другому таймі рахунок подвоїв сам Дембеле, забивши гол у дев’ятку.

Наприкінці другого тайму Кіліан Мбаппе був близьким, аби довести рахунок до розгромного, але потужний удар форварда мадридського Реала парирував голкіпер бельгійців Кун Кастельс.

У групі 2 дивізіону A також виступають збірні Ізраїлю та Італії. Паралельна гра цих команд у Будапешті завершилася перемогою Скуадри Адзури з рахунком 2:1.

Лідером квартету після двох турів йде збірна Італії (6 очок), слідом розташувалися Франція (3), Бельгія (3) та Ізраїль (0).