Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США мають можливість надавати Україні допомогу ще кілька тижнів

Сполучені Штати наразі ще мають можливість надавати Україні військову допомогу, але ця опція обмежена кількома тижнями. Водночас гарантій щодо майбутніх поставок у США немає.

Про це заявив координатор Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі.

– Ми знаємо, що там (у Конгресі США, – Ред.) є сильна двопартійна підтримка (України, – Ред.). Просто є невелика кількість республіканців, які хочуть тримати всіх у заручниках через доволі екстремальну прикордонну політику, щодо якої президент висловився, що ми готові вести перемовини сумлінно. Він вірить, що має бути змінена міграційна політика, а також зміни ресурсів, і він готовий вести цю дискусію, – додав Кірбі.

Його запитали, чи мають Сполучені Штати гарантії для продовження поставок Україні. Кірбі відповів, що в Білому домі не можуть дати гарантій, оскільки рішення про допомогу ухвалює Конгрес США.

Зараз дивляться

Координатор Ради нацбезпеки США прокоментував і візит українських посадовців до Вашингтона, які брали участь в урядових заходах США.

– Українські лідери були тут у місті вчора на конференції Пентагону з питань оборонної промисловості, щоб переконатися, що ми матимемо механізм, щоб вони мали здорову оборонно-промислову базу і довгострокову підтримку безпеки, – сказав він.

Джон Кірбі додав, що у Білому домі глибоко занепокоєні тим, що США мають ще допомогу Україні в галузі безпеки лише на кілька тижнів.

Раніше Кірбі казав, що США хотіли б надавати більше озброєнь Україні, але процес із поставками ускладнений через Конгрес США, який досі не ухвалив пакет із додатковим фінансуванням.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-07 23:49:28