Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сперма мертвого чоловіка для запліднення: в Австралії суд дав добро 62-річній жінці

Верховний суд Західної Австралії дозволив 62-річній жінці взяти сперму свого померлого наприкінці минулого року 61-річного чоловіка для можливого використання під час посмертного запліднення.

Обидві дитини загинули

Повідомляється, що у пари, чиї імена не можуть бути опубліковані з юридичних причин, було двоє дітей, проте обидві дитини загинули внаслідок різних нещасних випадків.

Після смерті дітей пара говорила про те, щоб завести ще одну дитину, але експерт із народжуваності повідомив жінці, що вона не може зачати через свій вік. Однак тестування сперми чоловіка показало, що вона залишилася життєздатною.

Зараз дивляться

Сурогатне материнство

Під час судового розгляду з’ясувалося, що 20-річна двоюрідна сестра зголосилася стати сурогатною матір’ю для пари в процедурі ЕКЗ.

Задовольнивши клопотання, суддя дозволила жінці взяти сперму, але не використовувати її, оскільки для цього знадобиться окрема постанова суду.

У Західній Австралії нині не допускається посмертне запліднення. Щоб зробити наступний крок і використати матеріал, жінка повинна подати заяву в іншу юрисдикцію, яка дозволяє цю процедуру.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 10:58:17