Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сі Цзіньпін провів масштабну чистку в армії через тотальну корупцію – ЗМІ

За даними американської розвідки, корупція в ракетних військах Китаю і в усій оборонно-промисловій базі країни настільки велика, що найближчими роками Сі Цзіньпін навряд чи наважиться на масштабні військові дії.

Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на американські джерела.

Американські чиновники наводять кілька прикладів наслідків тотальної корупції. Наприклад, у ракетах замість пального вода, а люки ракетних шахт не функціонують, через що ракети не можуть нормально стартувати.

Зараз дивляться

На думку США, корупція в Народно-визвольній армії КНР призвела до підриву довіри до її можливостей. За останні пів року заарештували понад десяток високопоставлених чиновників оборонного відомства.

Але при цьому в США вважають, що Сі Цзіньпін не ослаб через посилення чистки. Навпаки, це свідчить про те, що його влада над Комуністичною партією залишається твердою і що він серйозно налаштований на поліпшення дисципліни, викорінення корупції й, зрештою, на підготовку китайських збройних сил до бойових дій.

Нагадаємо, що Сі Цзіньпін у своєму новорічному виступі привітав китайський народ і натякнув на “возз’єднання” всього Китаю, включаючи острів Тайвань.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-07 18:14:29