Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Швидко і точно: 5 найкращих ШІ-сервісів для перекладу і транскрибації


Сервіси на основі штучного інтелекту поступово входять у наше життя. З їхньою допомогою можна створити відео, отримати корисну пораду або навіть зруйнувати мовні бар’єри. Розробки здатні навіть аналізувати відео чи аудіо, створюючи транскрипції потрібною мовою.

Life. Факти ICTV зібрали добірку ШІ-сервісів, які можуть перекладати і розшифровувати відео або аудіо.

Найкращі ШІ-сервіси для перекладу та транскрибації

ElevenLabs

Сервіс може перекладати, розпізнавати мову в режимі реального часу та озвучувати переклад. Наприклад, ElevenLabs робив паралельний переклад інтерв’ю президента України Володимира Зеленського блогеру Лексу Фрідману.

До речі, сервісом можна користуватися безкоштовно, але таке використання обмежене за можливостями.

TurboScribe

За допомогою TurboScribe можна розшифрувати відео або аудіо і навіть вибрати мову, якою ви хочете отримати текст. Сервіс цінує час користувачів, тому пропонує знайти компроміс між швидкістю опрацювання контенту і точністю розшифровки тексту.

DeepL

Спочатку DeepL мав функціонал перекладача, але з часом його можливості помітно зросли.

Сервіс здатний обробляти текстові файли і навіть обирати тон, який хоче зберегти користувач під час перекладу. Це зручно, якщо потрібно поставити близькому другу особисте запитання або ж надіслати офіційний лист по роботі. Він також підтримує переклад мови, полегшуючи спілкування в реальному часі.

Worldly

За допомогою Worldly легко забути про проблеми, з якими можна зіткнутися під час багатомовної онлайн-зустрічі. Він записує вимовлені слова або аудіо і за допомогою ШІ швидко їх перекладає, видаючи результат потрібною мовою. Це допомагає боротися з мовними бар’єрами.

Otter

Черговий сервіс для транскрибації аудіо- та відеофайлів. Він вважається одним із найпопулярніших, бо його можливості закривають більшість потреб користувачів.

Otter навіть здатний розрізняти голоси різних людей, перетворюючи це на повноцінний діалог у вигляді тексту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Утім, іноді сервіси зі штучним інтелектом можуть зайти надто далеко – АІ навчився копіювати особистість людини. Потрібно близько двох годин інтерв’ю з людиною, щоб сервіс зміг поводитися аналогічно.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-01-10 11:41:00