Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Що таке мініпідтяжка обличчя: пластичний хірург розповів, кому потрібна така операція

Ринок пластичної хірургії розвивається навіть попри війну. Однією з популярних операцій в Україні є мініпідтяжка обличчя. Вона має ряд переваг, на які звертають увагу пацієнти.

Про особливості такої операції та показання до неї Фактам ICTV розповів пластичний хірург, заслужений лікар України Дмитро Слоссер.

Зараз дивляться

Що таке мініпідтяжка обличчя

Мініпідтяжка обличчя – це спрощена версія традиційної підтяжки лиця.

– На таку операцію наважуються жінки і чоловіки, які хочуть позбутися мінімальних вікових змін шкіри обличчя з меншою травматизацією та швидшим перебігом післяопераційного відновлення, – пояснює Дмитро Слоссер.

За словами експерта, під час проведення мініверсії класичного фейсліфтингу пластичний хірург підтягує обвислу шкіру вверх через невеликі розрізи вздовж лінії росту волосся або за вухами й видаляє надлишки шкіри в районі лінії щелепи та щік.

Як і перед будь-яким хірургічним втручанням, пацієнту слід пройти обстеження організму й дотримуватися вказівок і рекомендацій свого лікаря.

Кому потрібна мініпідтяжка обличчя

Фахівець назвав основні покази для операції:

  • незначне опускання мʼяких тканин шкіри обличчя;
  • обвисання або втрата бажаної форми підборіддя;
  • наявність небажаних зморшок.
  • Після завершення операції лікар накладає шви, щоб закрити всі розрізи. Робиться перев’язка поверх швів, а за потреби – встановлюються дренажі, – розповідає пластичний хірург.

Знімають шви через 10-12 днів після проведення операції.

У період реабілітації пацієнту не рекомендується займатися інтенсивними фізичними навантаженнями, оскільки вони можуть погіршити процес загоєння та вплинути на самопочуття загалом.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-22 12:58:26