Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

що передбачає допомога від фонду та як її отримати

Запорізький благодійний фонд Єдність за майбутнє надає гуманітарну грошову допомогу сім’ям, що постраждали від війни і зараз перебувають на території трьох областей України. Проєкт триватиме до липня 2024 року за підтримки Гуманітарного фонду для України. Хто може отримати гроші від благодійного фонду, які документи необхідні та як відбуваються виплати – читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Єдність за майбутнє 2023: що передбачає допомога

Проєкт благодійного фонду Єдність за майбутнє передбачає підтримку вразливих сімей з дітьми, що на момент подання заявки проживають на території Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

Кількість осіб, що можуть отримати допомогу від фонду Єдність за майбутнє, обмежена, тому заявки приймаються у кілька етапів. Грошову допомогу отримують насамперед ті сім’ї, які саме зараз перебувають у скрутних життєвих обставинах і терміново потребують коштів на життєво важливі цілі.

Зараз дивляться

– Пріоритет буде надаватися цивільним пораненим або травмованим особам і онкохворим, які потребують термінової операції або хіміотерапії, – зазначили у Фонді Єдність за майбутнє.

Фонд Єдність за майбутнє надає грошову допомогу сім’ям, до складу яких входять мати та/або батько і діти до 18 років, що проживають разом. Інші родичі (брати, сестри, бабусі, дідусі та інші родичі) вважаються іншою сім’єю навіть за умови проживання в одному помешканні. Єдиний виняток – сім’ї, де особа похилого віку (старша 60 років) є законним опікуном неповнолітніх дітей.

Грошова допомога від фонду Єдність за майбутнє становить 3 600 грн на місяць на одну особу і розрахована на три місяці. Виплати здійснюються одним траншем, тобто 10 800 грн на одну особу.

Фонд проводить оцінку вразливості сім’ї на підставі поданих документів і визначає кількість осіб, які отримають гроші. Максимальна сума грошової допомоги на одну сім’ю становить 54 тис. грн, з розрахунку на підтримку п’яти осіб на три місяці.

Хто може отримати допомогу від фонду Єдність за майбутнє

Фонд Єдність за майбутнє надає грошову допомогу сім’ям з неповнолітніми дітьми, що постраждали від війни, які є внутрішньо переміщеними особами або місцевими жителями і належать до таких вразливих категорій громадян:

  • батьки та опікуни, які виховують неповнолітніх дітей;
  • сім’ї, в яких є діти з інвалідністю;
  • сім’ї, в яких принаймні один з батьків має інвалідність;
  • сім’ї у складних життєвих обставинах;
  • мати або батько, які самотужки виховують принаймні одну неповнолітню дитину;
  • сім’ї, у яких особи старші 60 років є опікунами неповнолітніх дітей.

Умови для надання грошової допомоги від благодійного фонду Єдність за майбутнє:

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
  • сукупний дохід сім’ї менше, ніж 5 400 грн на одну особу (підтверджується документами);
  • проживання на момент подання заявки на території Чернігівської, Сумської або Харківської областей;
  • сім’я раніше не отримувала грошову допомогу від інших міжнародних організацій;
  • після отримання грошової допомоги від фонду Єдність за майбутнє на попередньому етапі пройшло не менше, ніж три місяці. 

Як отримати допомогу від фонду Єдність за майбутнє

Для того, щоб отримати грошову допомогу від фонду Єдність за майбутнє, сім’я повинна подати одну заяву на всіх членів родини, яку заповнює один з батьків чи опікун.

Оцінка вразливості сім’ї здійснюється індивідуально на підставі документів, що підтверджують негайні потреби родини в грошах та інформації про скрутні життєві обставини.

Для того, щоб отримати допомогу, потрібно заповнити анкету-заявку за посиланням:

Останній етап прийому заявок розпочався 7 грудня, але наразі всі форми закриті. За добу у трьох областях було зареєстровано 620 анкет.

Після завершення обробки анкет фахівцями фонду і виплат грошової допомоги сім’ям, чиї заявки будуть погоджені, анкети відкриють знову. Обробка анкет займає від 7 до 10 робочих днів.

Після цього протягом 15 днів необхідно буде верифікувати документи, що підтверджують вразливість сім’ї і скрутні життєві обставини. Інструкцію щодо верифікації ви отримаєте від працівників фонду після затвердження вашої заявки.

Після верифікації документи надаються до фінансового відділу фонду, який здійснює виплати протягом 7-10 робочих днів.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 15:56:09