Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сергій Притула розповів, на що витрачає гроші під час війни

Телеведучий і волонтер Сергій Притула розповів, на що витрачає гроші під час повномасштабної війни в Україні.

Що Притула придбав під час війни

Сергій зізнався, що купив джинси після того, як його насварила дружина. Також волонтер придбав два костюми, коли представляв Україну у Берліні, Брюсселі та Вашингтоні.

– Жінка приїхала, насварила. Думаю, чоловіки мене зрозуміють. У нас не буває багато джинсів, у нас є саме ці джинси. Я не кажу, що в мене більше немає. У мене є ще, але класні були ті. І коли ти ходиш в одних і тих самих джинсах постійно, вони мають здатність протиратися там, де це виглядає не дуже пристойно. І дружина приїхала і сказала, що ти як засновник великого фонду не маєш права бути позором сім’ї, і купила мені джинси, – розповів він.

За словами Притули, на одяг він суттєво не витрачається. Також Сергій не купує нерухомість чи авто, головні його витрати – це їжа, паливо та комунальні послуги.

Зараз дивляться

– Я забув, коли що-небудь востаннє купував, тому що військові за два роки надарували багато футболок – мерчу. У принципі, ні на що суттєво гроші не витрачаю. Їжа, паливо, комунальні послуги – це те, що з обов’язкових речей. Ні нерухомості, ні транспортних засобів, – зізнався волонтер.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 10:02:40