Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Середня зарплата в Англії – розмір в 2024 році

Понад 160 тис. українських біженців знайшли прихисток у Великій Британії, і багато хто з них уже отримали роботу. Про те, яка середня зарплата в Англії і що платять українцям – читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Середня зарплата в Англії – статистика

Середня зарплата в Англії показує стабільне зростання рік у рік. За останні три місяці 2023 року річне зростання регулярних заробітків (без урахування бонусів) становило 6,2%.

За даними Національної статистичної служби Великої Британії, у грудні 2023 року середній тижневий заробіток (AWE) оцінювався в 669 фунтів стерлінгів (приблизно 32 288 грн).

Зараз дивляться

У звичнішому для українців уявленні середня зарплата в Англії на місяць становить 2 899 фунтів стерлінгів (139 914 грн).

Середній річний заробіток співробітників, які працюють повний робочий день, за податковий рік, що закінчився 5 квітня 2023 року, становив 34 963 фунти стерлінгів (1 687 412 грн), що на 5,8% більше, ніж у попередньому році.

Середній річний заробіток за окремими видами професій можна дізнатися, скориставшись інтерактивною формою нижче:

Середня зарплата в Англії для українських біженців

Щоб знайти роботу у Великій Британії, українцям потрібно звернутися до державних центрів зайнятості – Jobcentre Plus, які є по всій країні. Адреси Jobcentre Plus можна знайти за посиланням. Співробітники служби зайнятості допомагають не тільки знайти роботу, а й підібрати навчальні курси. Також можна звернутися за консультацією до Національної служби кар’єри.

Мінімальна зарплата для тих, кому виповнилося 23 роки, становить 9,50 фунтів стерлінгів. Такі люди загалом працюють по 48 годин на тиждень.

Де шукати роботу українським біженцям – корисні ресурси

Для пошуку роботи у Великій Британії існує спеціальний державний сайт, на якому можна зареєструватися та подати заявку.

Також біженці можуть знайти роботу на таких ресурсах:

  • сайти місцевих міських та селищних рад;
  • ярмарки вакансій у газетах;
  • спеціалізовані сайти пошуку роботи (Job Aid Ukraine, Jooble, Jobs for Ukraine).

Без знання англійської мови зазвичай можна знайти роботу на різних фермах. Тим, хто може говорити англійською, пропонують набагато ширший вибір вакансій.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 13:52:26