Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Росія хоче зірвати глобальний саміт миру у Швейцарії – Зеленський

Фото: Офіс президента

Росія має намір зірвати саміт миру у Швейцарії. За даними української розвідки, Москва має навіть конкретний план.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні, та нашими дипломатами.

— У нас є точна інформація від розвідки – конкретні дані, – що Росія не просто хоче зірвати саміт миру, але й має конкретний план, як це зробити: як зменшити участь країн, як діяти, щоб миру не було ще довше. І ми разом повинні цьому протидіяти – повинні працювати в єдності заради справедливого миру, – сказав глава держави.

Він додав, що усі ми однаково зацікавлені, щоб примусити Росію до миру і поваги до міжнародного права.

Зараз дивляться

За його словами, світова більшість здатна це забезпечити, а глобальний саміт миру у Швейцарії дає всім реальний шанс на справедливий мир і відновлення дієвості міжнародного права.

Що відомо про саміт миру у Швейцарії

Глобальний саміт миру, ініціатором якого виступає Україна, відбудеться у Швейцарії. Захід запланований на 15-16 червня на курорті Бюргеншток в кантоні Нідвальден, поблизу міста Люцерн.

Зустріч має стати платформою для діалогу на високому рівні щодо шляхів досягнення справедливого і тривалого миру в Україні на основі міжнародного права і Статуту ООН.

Повідомлялося, що запрошення надішлють 80-100 державам. Участь Росії на цьому етапі не передбачається, але конференція також має розробити “конкретну дорожню карту участі Росії у мирному процесі”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-24 19:05:52