Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

російський фейк про “сина головнокомандувача ЗСУ” Олександра Сирського

Фото: Факти ICTV

Росія поширює відеопровокацію з “сином головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського”, яка є частиною масштабної ворожої інформаційної операції, щоб дискредитувати командування Збройних сил України.

Іван Сирський – що відомо про фейк

За даними Центру протидії дезінформації, у Росії намагаються скористатися тим, що у багатьох українців, навіть військових, є родичі там. Завдяки цьому ворог хоче дискредитувати українців.

– Іван Сирський, який став героєм російських роликів, не є сином головнокомандувача ЗСУ. Він син колишньої дружини Олександра Сирського від її іншого шлюбу. Івана Олександр Сирський не всиновлював, а з його матір’ю розлучився ще у 2009 році, – йдеться у повідомленні.

У Центрі протидії дезінформації стверджують, що колишня дружина Олександра Сирського ще 14 років тому виїхала разом з дітьми та новим чоловіком до Австралії. Сирський не підтримує жодних стосунків з її родиною, запевняють у ЦПД.

Зараз дивляться

Російські фейки проти Сирського

Раніше у ЦПД попередили, що росіяни намагаються навʼязати головнокомандувачу ЗСУ Олександру Сирському образ “радянської та російської” людини у рамках масштабної ворожої ІПсО.

Пропагандисти шукають родичів Сирського в Росії та “друзів родини”, в яких беруть коментарі та розповсюджують в інформпросторі з відповідним контекстом. Головна мета цієї кампанії – дискредитація головкома і зниження довіри до ЗСУ.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-22 00:26:07