Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Роковина повномасштабної війни в Україні: які заходи заплановано

Фото: Офіс президента

У роковини повномасштабної війни в Україні заплановано декілька важливих подій.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини повідомив прессекретар президента України Сергій Нікіфоров.

– У нас на 24 лютого буде багато візитів лідерів. Хто саме це буде, сказати не можу, але це будуть не просто символічні візити, а будуть практичні результати, – сказав Нікіфоров.

Зараз дивляться

Він зауважив, що також відбудеться засідання за участі України та G7, що є досить потужним знаком підтримки нашої країни.

– І на 25 лютого ми готуємо дещо особливе. Це буде конференція, чесна розмова про наш шлях далі, наш шлях у 2024 році. Будуть всі топ-спікери від влади, військово-політичне керівництво, прем’єр, глава Верховної ради, СБУ, ГУР, Мінстратегпром. Буде перша леді, буде МІУ, Офіс президента і, звичайно, сам президент, – сказав Нікіфоров.

Він пояснив, що обговорювати будуть різні аспекти, а саме майбутнє армії, її розвиток, запровадження сучасних технологій, вступ в ЄС та НАТО. Також темами розмови стануть відновлення ментального здоров’я українців, підтримка бізнесу та всі аспекти життя країни у майбутньому.

Прес-конференція Зеленського 25 лютого

У неділю, 25 лютого, президент Володимир Зеленський планує провести конференцію військово-політичного керівництва.

– Президент за результатами проведе свою прес-конференцію, він окреслить своє бачення зазначених тем і відповість на запитання – пояснив Нікіфоров.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-21 19:33:30