Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Різновиди жалюзі на вікна

Різновиди жалюзі на вікна

Жалюзі – сучасні системи, призначені для захисту від сонячних променів та для забезпечення конфіденційності. Це альтернатива звичайним шторам, які поступово виходять з моди. На зміну їм прийшли жалюзі, в яких поєднується практичність, функціональність та оригінальність. Сонцезахисні системи представлені в широкому асортименті, тому потрібно розібратись в тому, що саме пропонують виробники.

Горизонтальні жалюзі для будинків та квартир

Розглядаючи різні види жалюзі на вікна, зверніть увагу на конструкції, що складаються з численних горизонтальних ламелей. Це світлозахисні пристрої, які відрізняються від звичайних штор багатьма перевагами:

– універсальність – жалюзі з горизонтальними ламелями підходять під будь-який інтер’єр та для будь-яких кімнат: спальня, вітальня, кухня;

– довговічність – сонцезахисні системи безвідмовно працюють протягом тривалого часу та виконують свої функції на 100%;

– невибагливість у догляді – ламелі очищаються від забруднень за допомогою вологої губки або спеціальної щітки;

– різноманітні кольори – клієнти обирають варіант, що підходить в конкретному випадку. Колір ламелей залежить від особливостей навколишнього оточення та побажань;

– компактність – жалюзі не займають багато вільного місця. Якщо конструкції встановлюються на стулку вікна, тоді забезпечується легкий доступ до підвіконня.

Варто відзначити, що ламелі виготовляються з алюмінію та з пресованої деревини. Алюмінієві ламелі захищаються від згубного впливу ультрафіолетових променів та покриваються автоемаллю. Жалюзі з ламелями з пресованої деревини призначаються для сухих приміщень, оскільки через підвищену вологість зменшується термін експлуатації конструкцій.

 

Вертикальні жалюзі для офісних приміщень

Це унікальні системи, в яких ламелі розташовуються вертикально. Жалюзі чудово підходять для офісних приміщень, оскільки асоціюються з лаконічністю та з практичністю. Зверху ламелі кріпляться до карнизу, а знизу з’єднуються спеціальним ланцюжком. Для зміни рівня освітлення ламелі повертаються та фіксуються в необхідному положенні. Якщо потрібно, їх можна відсунути вбік та відкрити доступ до підвіконня.

Вертикальні жалюзі – гарний вибір, оскільки конструкції відрізняються надійністю, енергоефективністю та функціональністю. Ламелі виготовляються з тканин, оброблених пиловідштовхуючим складом. Завдяки цьому до жалюзі не притягується пил та значно спрощується догляд за виробами. Ще ламелі захищаються від впливу сонячних променів та зберігають первісний вигляд не один рік. Жалюзі виготовляються з елементів одного кольору або ж декількох кольорів та чергуються за схемою.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Обирайте жалюзі на вікна, виходячи з власних уподобань та з особливостей інтер’єру. Сучасні сонцезахисні системи чудово себе зарекомендували, тому мають великий попит. За їх допомогою регулюється рівень освітлення в кімнаті, забезпечується приватність та створюється затишна обстановка.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.04.2024