Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Рідне село Гаррі Стайлза проводитиме тури про нього

Рідне село попзірки Гаррі Стайлза у графстві Чешир за останній рік навідало понад 5 тис. фанатів, які називають себе “гарріс”. Тож у селищі Голмс-Чепл вирішили провести відбір, аби знайти гіда, що знається на біографії артиста.

На батьківщині Гаррі Стайлза проводитимуть екскурсії про його життя

Місцеві громадські діячі вирішили започаткувати власні офіційні тури, що проводитимуть памʼятними місцями, повʼязаними із зіркою. Саме для цього й потрібен гід. До речі, відбір планують провести у стилі талант-шоу Х-фактор, що принесло славу Стайлзу. До кастингу допускаються експерти віком від 16 років і старше.

Торік активісти навіть створили мапу з інструкціями для шанувальників, бо ті перетинали дуже жваву магістраль, ризикуючи життям та здоров’ям, аби потрапити до залізничного віадука, де Гаррі вперше поцілувався.

Зараз дивляться

Куди водитимуть фанатів Гаррі Стайлза

Під час турів шанувальникам показуватимуть, де вчилася та жила майбутня знаменитість. Також в маршрут має увійти так звана “стіна Гаррі”, на якій він надряпав своє ім’я під час знімань фільму про гурт One Direction, що вийшов у 2013 році. Побачать паломники й китайський ресторан, куди Стайлз колись водив Тейлор Свіфт.

Завдяки напливу фанатів місцева пекарня, де підпрацьовував Гаррі, почуває себе дуже добре. Там встановили картонний плакат на повний зріст, що зображає їхнього знаменитого колегу із буханкою білого хліба.

Очільник громадської групи The Holmes Chapel Partnership Пітер Вієрс зазначив, що тури проводитимуть з червня до вересня, поки погода сприятиме. Проте відданих фанів не лякають навіть бруд та багно, тож вони приїжджають сюди ще й восени та взимку.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-03 16:56:35