Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ воює проти України музейними експонатами, важливі два аспекти – експерт

Російська Федерація воює проти України музейними експонатами, які використовували та розробляли ще під час Другої світової війни. РФ не має достатньо оборонних підприємств, щоб якісно відновлювати застарілі танки та інше озброєння.

Про це заявив експерт з озброєнь, головний редактор Defense Express Олег Катков в ефірі інформаційного телемарафону Єдині новини.

– Те, що вони воюють музейними експонатами, – це так. Так, ми говоримо про РФ, яка роками запудрювала мізки, говорячи про орди гармат, які вони мають. У них же був план – створити 1,5 тис. гармат. А замість них вже поїхали Т-54, Т-55. І відносно Т-54, то його перший зразок вийшов на вже військові випробування на початку 1945 року, коли Друга світова війна ще не завершилася.

Водночас важливі два аспекти, у будь-якому випадку – це танк. Це потрібно розуміти. Але, так, його бойові можливості незрівнянні з тим, що мають танки вже нового покоління, наприклад, Т-64, Т-72, Т-80. Незрівнянні, – стверджу він.

На думку військового експерта, постає другий аспект, який залишається важливим для армії РФ. Серед них – відновлювальні та оборонні потужності російських підприємств.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зараз дивляться

– Але тут є другий аспект. У РФ питання: як вони будуть ці машини відновлювати? Тому що все впирається у відновлювальні потужності їхніх оборонних підприємств. Дуже позитивно для нас те, що протягом останніх 10-15 років РФ планомірно знищувала свої ремонтні бронетанкові заводи.

Якщо брати їхні реальні оборонні потужності, то йдеться про один завод у Нижньому Тагілі та декілька ремонтних, які мають відповідні ремонтні потужності, загалом їх чотири. Раніше ці заводи безпосередньо займалися тим, що відновлювали, модернізували Т-72, ремонтували пошкоджені машини таких зразків. А ці Т-54, Т-55, то вони на їхніх виробничих потужностях цих підприємств, займуть місця Т-72, Т-80, Т-90, – зазначив аналітик.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-08 01:55:03