Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Резніков назвав дві причини завершення війни у 2023 році

Міністр оборони Олексій Резніков висловив сподівання, що війна в Україні швидко закінчиться. Він вірить у 2023 рік як в рік перемоги.

Про це він сказав в інтерв’ю NV.

Резніков зауважив, що існує два основних компоненти, через які війна не може тривати довго – обмеженість ресурсів та інформаційна складова.

Зараз дивляться

– Це дійсно найбільша з часів Другої світової війна на планеті, з застосуванням усіх неядерних видів озброєння, держава проти держави, але по-перше, це війна ресурсів. І ресурси росіян зменшуються, у нас теж, але у нас є Рамштайн-клуб, як я його називаю, це більше, ніж НАТО, це більше 50 країн, які вже хочуть нашої перемоги і інвестують в неї і вірять, що вона реалістична. Тому це війна ресурсів західного світу проти ресурсів окупантів, – сказав він.

Крім того, міністр оборони вважає, що “ця війна не може тривати довго, тому що світ знає про її злочини — про Бучу, Ірпінь, Ізюм, Маріуполь, Балаклію”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

– Люди відчувають свою емоційну причетність до цієї війни, що вони можуть впливати на неї, я вже не кажу про сучасні технології, які дозволяють наносити точні удари та збалансувати відсутність живої сили. Я думаю, ця війна швидко закінчиться. Звісно, хотілося б, щоб вона і не починалася, але особисто я вірю в цей рік як в рік перемоги, – додав він.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-05 15:14:14