Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Реалізація прав людей з обмеженими можливостями в пріоритетах США — Блінкен

У Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який світ відзначив 3 грудня, США підтвердили прихильність до реалізації прав цієї категорії населення, а також прагнення зробити внесок у досягнення Цілей сталого розвитку, затверджених ООН 2015 року.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Порядок денний до 2030 року

– Ми наголошуємо на значенні включення людей з обмеженими можливостями як найважливішої умови ефективного здійснення Порядку денного на період до 2030 року, – йдеться в заяві Блінкена.

Зараз дивляться

За словами держсекретаря, у світі налічується 1,3 млрд людей з обмеженими можливостями. І 80% із них живуть у країнах, що розвиваються.

Блінкен підкреслив, що спираючись на досягнутий за багато десятиліть прогрес у просуванні прав і добробуту людей з обмеженими можливостями, Сполучені Штати прагнуть підтримати тих, хто захищає їхні права.

Проєкт Центр “ЄВА” потребує допомоги

Центр інклюзії та корекції “ЕВА” – єдиний в Україні, де безоплатно проводиться реабілітація дитини з інвалідністю разом із батьками.

Приблизно 300 дітей на рік проходять безкоштовну реабілітацію. Це діти з інвалідністю, після лікування онкологічних хвороб, після перенесення травматичних оперативних втручань, діти з вадами зору, слуху, діти з діагнозами “ДЦП, РАС, СД” та інші.

Потрібно зібрати 1 523 469 грн, залишилося – 1 006 948 грн. Допомогти можна за посиланням.

Проєкт “Діти, яким потрібна ваша турбота”

Під опікою перебуває 320 сімей, 30 з яких – це самотні матері з дітьми з інвалідністю, частина цих сімей є внутрішньо переміщеними внаслідок воєнних дій.

Більша частина коштів родин витрачається на лікування та реабілітацію хворих дітей, і сім’ям не вистачає коштів на необхідні продукти, засоби гігієни та речі першої необхідності.

Потрібно зібрати 300 000 грн, залишилося – 295 567.00 грн. Допомогти можна за посиланням.

Дівчинка з добрим серцем

Мета проєкту – проведення курсу реабілітації для 15-річної Аліси з діагнозом ДЦП. Усе своє життя Аліса веде боротьбу з хворобою, діагноз дівчинки вимагає постійних реабілітаційних заходів, дорогого медикаментозного лікування.

Коштів на все це мамі дівчинки не вистачає, Аліса за своє життя вже перенесла 4 операції на тазостегнових суглобах.

Аліса з мамою були змушені тікати зі Слов’янська до Черкас, де тимчасово проживають і зараз. Через війну в країні дівчинка не отримує необхідного їй лікування, у зв’язку з чим її стан значно погіршився.

Потрібно зібрати 55 870 грн, залишилося – 44 550 грн. Допомогти можна за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-04 10:44:32