Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Рада готова долучитися до розв’язання проблеми

Верховна Рада готова долучитися до діалогу для розв’язання питання транспортування українського зерна через територію Польщі та розблокування кордону.

Про це заявила заступниця спікера парламенту Олена Кондратюк.

Страйки на польському кордоні – що пропонують у Раді

Вона нагадала, що президент Володимир Зеленський запропонував до 24 лютого урядам обох держав зустрітися на українсько-польському кордоні, запросивши прем’єр-міністра та президента Польщі – Дональда Туска і Анджея Дуду, та висловивши готовність особисто прибути на цю зустріч.

Зараз дивляться

– Ми готові активно включитися в діалог із Сеймом і Сенатом Польщі у форматі Парламентської асамблеї Україна-Польща, а також на рівні профільних комітетів. Говорила про це вчора зі своєю колегою, віцемаршалком польського Сейму Монікою Веліховською, – наголосила вона.

На її думку, лише відвертий, конструктивний і фаховий діалог дасть змогу знайти взаємовигідне вирішення питання, оскільки загострення ситуації на кордоні не вигідне ані Україні, ані Польщі.

– Від цього у виграші лише Росія. Маємо разом поламати плани Кремля роздмухати цю ситуацію до конфлікту між нашими дружніми народами, – підсумувала Кондратюк.

Напередодні президент України Володимир Зеленський закликав уряд Польщі та президента Анджея Дуду до діалогу, запропонувавши до 24 лютого провести зустріч на кордоні. Він також сказав, що готовий особисто приїхати.

Фото: Олена Кондратюк/Facebook

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-22 11:08:04