Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Путін не піде на мирні переговори з Україною: Кучма пояснив, чому

Російський диктатор Володимир Путін не підписуватиме мирної угоди з Україною. У цьому переконаний другий президент України Леонід Кучма.

Про це він сказав в інтерв’ю британській газеті The Guardian.

Кучма зазначив, що нереалістично вважати, що Путін погодиться на мирні переговори через часткову окупацію українських областей.

Зараз дивляться

— Путін не може підписати документ, в якому йдеться, що він не отримав того, що хотів. Йому доведеться пояснити це російському народу. Він лідер Росії, – пояснив другий президент України.

Кучма висловив думку, що, якщо США відмовляться від допомоги Україні, то “втратять обличчя перед усім світом”. Він вважає, що Київ повинен розраховувати на те, що Конгрес ухвалить новий пакет військової допомоги.

— Поразка України означає, що США втратять обличчя перед усім світом. Я вірю в перемогу. Я не можу існувати інакше, – сказав Кучма.

Він сказав, що Захід завжди дивився на Україну виключно через російську призму.

— Москва використовувала свої розміри і природні ресурси, щоб гіпнотизувати і блефувати. Я ніколи не був антиросійською людиною і політиком, а намагався встановити дружні і рівноправні відносини. Це виявилося неможливим, тому що Росія при Путіні хотіла інтеграції, а не співпраці, – пояснив він.

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц зауважував, що для переговорів між Україною та РФ потрібен “рішучий крок від Москви” – це виведення військ.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: The Guardian
Війна в Україні, Леонід Кучма

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 21:55:16