Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Проводять оповіщення: чому представники ТЦК ходять до спортклубів у Полтавській області

Фото: Факти ICTV

У Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки заявили, що у регіоні зараз інформують громадян у громадських місцях про те, що потрібно стати на військовий облік.

Про це заявив речник Полтавського ТЦК і СП Роман Істомін. За його словами, людей інформують у громадських місцях Полтави – на блокпостах, у місцях скупчення людей, спортивних залах і клубах.

Речник ТЦК стверджує, що зараз жодних посилених заходів мобілізації не проводять. За його словами, представники ТЦК Полтавської області виконують обов’язки, серед яких і проведення мобілізації.

Зараз дивляться

– Починаючи від минулого року, вручали повістки за місцем проживання громадян. Іншим методом оповіщення стало вручення повісток на блокпостах та у громадських місцях. Представники ТЦК неодноразово проводили оповіщення військовозобов’язаних у спортивних залах, – сказав він.

За словами Істоміна, раніше велика кількість ВПО не прибувала до ТЦК, щоб стати на військовий облік.

Водночас деякі громадяни не повідомляли про те, що змінили місце проживання протягом семи днів, як того вимагають правила військового обліку.

– Одним з різновидів громадських місць можна назвати тренажерні зали. Просимо громадян не піддаватися на провокативні повідомлення. Оповіщення проводять спільно з представниками Нацполіції у рамках законодавства, – стверджує представник ТЦК.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Суспільне

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-10 18:51:45