Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

про що говорив президент 30 березня 2024 року

Фото: Офіс президента

Перезавантаження державних інституцій та ліквідація підступних ударів ворога по енергетичних об’єктах є ключивими подіями за цей тиждень.

Про це у своєму відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

Зокрема, голова держави зазначив, що першою важливою подією на цьому тижні стало перезавантаження державних інституцій і це ще не всі рішення.

Зараз дивляться

– Кілька важливих речей за цей тиждень. Перше. Ми продовжуємо перезавантаження наші державні інституції. Цього тижня відбулося кілька замін. І це ще не всі рішення, які підготовлені. Сьогодні є нові укази – щодо радників. Кожному я вдячний за роботу. Ми робимо Офіс більш функціональним, – сказав він.

Зеленський про удари РФ

Голова держави подякував всім солдатам і командирам, які рятують Україну від російського терору.

– Друге. Минулої ночі, як і майже завжди в час цієї війни, була робота в наших мобільних вогневих груп. Були збиття, – сказав він.

Крім того, Зеленський нагадав, що увесь тиждень майже безперервно працюють наші енергетики, ремонтні бригади, будівельники – всі ті, хто залучений до ліквідації наслідків російських ударів та до захисту об’єктів енергетики. Він подякував їм за роботу.

– Третє. Російські терористи зараз націлені саме на такі підлі удари – на енергетичне знекровлення України. Ми дали всі необхідні сигнали партнерам, всі конкретні запити – кожному, хто володіє потрібними системами ППО, усім, у кого є необхідні ракети. Америка, Європа, інші наші партнери – кожен знає, чого потребуємо, кожен знає, наскільки це важливо саме зараз допомогти нам захиститись від цих ударів, саме в цей час, – сказав президент.

Він подякував тим керівникам держав і урядів, чиє лідерство саме зараз проявляється, хто справді виконує домовленості й дотримує слова.

Війна в Україні, Володимир Зеленський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 21:21:06