Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Прикмети перед іспитом: що варто робити у день напередодні іспиту

Складання іспитів – важливий та відповідальний момент, що часто супроводжується занепокоєнням та хвилюванням. Тож народні прикмети та повір’я часто стають таким собі антистресом, що можуть підтримати школярів та студентів у непростий період.

Якщо на вас саме чекає таке випробування, скористайтеся порадами, що зібрали Факти ICTV. Так ви точно знатимете, що потрібно, а що не можна робити в день перед іспитом.

Що слід робити у день напередодні іспиту

Одне з найпоширеніших замовлянь, якими користуються студенти, це закликання шари або халяви. Для цього треба рівно опівночі відкрити вікно, виставити у нього залікову книжку і голосно прокричати: “Шаро, прийди!” або “Халяво, ловися!”. Цим ритуал не обмежується. Потім, за однією з версій, потрібно перев’язати залікову ниткою, покласти її в пакет і сховати до морозилки. Зранку – йти на іспит, тримаючи залікову книжку в лівій кишені, а у правій – ножиці. Після того, як зайдете в аудиторію, нитку треба перерізати. Якщо зробити це раніше – халяви не буде.

Зараз дивляться

Ще однією гарною прикметою, що потрібно зробити перед іспитом, щоби скласти його, вважається спання на конспекті або підручнику.  У ніч перед екзаменом покладіть під подушку записи, що стосуються предмета, який ви складатимете, та лягайте спати. Згідно з повірʼям, усі факти магічним способом опиняться в голові.

Фото: Pexels

Якщо перший іспит ви склали вдало, на решту екзаменів треба приходити у тому самому одязі, що приніс удачу. При цьому його не можна прати усю сесію до завершення.

Того, хто складає іспит увесь цей час родичі або друзі мають лаяти. Це має притягнути успіх до студента, який пішов на екзамен.

Йдучи на іспит треба наступати на всі камінці, що вам трапляться, але не можна відкидати їх ногою, щоби не “відфутболити” удачу.

Є прикмета, що дозволяє дізнатися номер білета, який ви витягнете. Для цього треба на окремих папірцях написати порядкові числа, сховати їх під подушку, а зранку дістати наосліп. Той номер, що ви витягнете і має трапитися на екзамені.

Що не можна робити в день перед іспитом

Крім прикмет на удачу, є чимало заборон, яких треба дотримуватися, якщо хочете вдало скласти екзамен.

Вважається, що перед іспитом категорично не можна стригти волосся або нігті, мити голову чи голитися. Також під забороною шиття, адже так можна “зашити памʼять” та позбутися знань щодо предмета.

У день іспиту намагайтеся нічого не забути, аби не довелося повертатися. Згідно з поширеною прикметою, вертання віщує невдачу.

студенти

Фото: Pixabay

Напередодні екзамену відкладіть хатнє прибирання, а ще не залишайте підручник чи конспект відкритим на столі.

Також не можна ні з ким сваритися перед іспитом, і про всяк випадок не показуйте нікому залікову, якщо перший екзамен чи тест ви склали на “відмінно”.

Хоча ці прикмети та повірʼя можуть здатися дивними, багато хто зі студентів навіть вигадує власні звички чи створює талісмани, аби збільшити свої шанси на успіх. При  цьому важливо памʼятати, що прикмета працюватиме набагато краще, якщо до неї додати наполегливу підготовку, розуміння матеріалу та впевненість у власних знаннях.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-11 13:59:25