Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Позитив висловився про зрадників Ані Лорак, Таїсію Повалій та Анну Асті

Співак Позитив (справжнє ім’я – Олексій Завгородній) висловився про українських артистів, як підтримали Росію.

Що Позитив думає про артистів-зрадників

Позитив зазначив, що таких зрадників, як Ані Лорак, Таїсія Повалій, Анна Асті, Баста, він називає “дворнягами”, а їхньою головною цінністю є гроші.

– Я вважаю, що ці артисти пустили коріння у вигляді вигідних контрактів. Їхня головна цінність – це гроші. Я таких називаю дворнягами, бо їм все одно, що коїться навколо. Вони будуть там, де дають жирну кістку. Якби замість Росії була інша країна, то вони були б там. Ці люди безідейні, пластилінові. Тому начхати на них. Вони завжди будуть рабами, і їх це влаштовує. Про них не треба думати й говорити, – наголосив співак.

Також Позитив висловився про Світлану Лободу та Віру Брежнєву, які довго працювали на російський ринок, а потім “перевзулися”. 

Зараз дивляться

Позитив вважає, що всі люди мають право на помилки, а зі “щирим підходом і грамотною комунікацією” вони зможуть заслужити прихильсть українців.

– Якщо вони обрали свій подальший шлях з українським народом і відмовилися від того “аквафрешного” прапора, це вже прекрасно! Кожен має шанс виправитись і йти далі, ставши на правильну колію. Артисти – це окремий вид людей. Вони творці, дуже вразливі й залежні від думок і відгуків громади. Я поважаю таких артистів за те, що вони починають заново, – сказав Позитив.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 10:29:27