Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Позитив розповів про побут і сварки із Юлією Сахневич

Український співак Позитив (Олексій Завгородній) зізнався, як ділить побут зі своєю коханою, танцівницею Юлею Сахневич.

Позитив розповів про побут і сварки з коханою

Олексій та Юлія живуть разом у будинку, де продовжують робити ремонт. За словами Позитива, у них немає чіткого розподілу хатніх справ. Однак співак дуже любить готувати, тому зазвичай це робить саме він.

– Я дуже люблю готувати, тому частіше роблю це сам. Якщо говорити про білизну, то це моя не найулюбленіша справа, тому цим займається Юля, – поділився Позитив.

Помічниці в пари немає, з побутом вони справляються самі. Однак інколи Олексій та Юлія все ж таки задумуються над тим, щоб найняти прибиральницю.

Зараз дивляться

За словами Позитива, у них із Сахневич інколи бувають сварки. Найчастіше причиною непорозумінь в парі є брак уваги.

– Зараз всім дуже не вистачає ідей для пісень, тому пісні трохи довше створюються. Іноді хочеться залишитися на ніч на студії, аби допрацювати. Але кому з дівчат таке може сподобатися? Ми всі іноді навіть страждаємо через це. Тому що хочеться залишитися, доробити щось, добити якийсь проєкт, але треба йти додому і приділяти увагу своїм коханим, – сказав артист.

Зазначимо, що Олексій та Юлія зустрічаються уже понад три роки, однак свої стосунки вони розсекретили лише наприкінці квітня 2024-го. Співак пояснював, що хоче огородити своє особисте життя від пильної уваги.

Фото: Юлія Сахневич

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-21 11:06:41