Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Потребувалось перезавантаження: у Міноборони пояснили причину зміни керівника Медичних сил ЗСУ

Ротація військових на посадах є нормальною практикою, а медичній сфері потребувалось перезавантаження.

Так на запитання про причини заміни командувача Медичних сил ЗСУ відповіла заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

– Потребувалося перезавантаження медичної сфери в цілому і власне з метою створення балансу було засновано Департамент охорони здоров’я, який очолила Оксана Сухорукова. А також відбулась зміна командувачки на командувача. Власне ротації військових на посадах – це нормальна практика і ми сподіваємося, що власне спільна робота департаменту і командування медичних сил призведе до покращення роботи медичної системи, – повідомила вона в ефірі телемарафону Єдині новини.

Калмикова зауважила, що серед основних завдань, які стоять перед новим очільником Медичних сил, є цифровізація, підготовка військовослужбовців всіх рівнів до надання взаємодопомоги, а також підготовка бойових медиків.

Зараз дивляться

– Нам необхідно зробити мережу центрів, які будуть готувати військовослужбовців, саме з тактичної медицини. І важливий такий елемент роботи – це обмін досвідом і отримання нових знань за рахунок обміну між тактичною ланкою та стратегічною ланкою. Це дозволить зростати нашим фахівцям, і тим, що нові прийшли отримувати досвід від тих, які мають великий шлях допомоги пораненим, – додала вона.

Також вона зауважила, що зміна командувача не приведе до усіх змін, тож підхід перезавантаження медичної сфери є системним. Він спрямований на те, що Департамент охорони здоров’я формує, командування впроваджує, а вже медики на місцях реалізовують відповідні заходи.

Нагадаємо, що 19 листопада президент Володимир Зеленський змінив командувача Медичних сил Збройних сил України. Ним став Анатолій Казмірчук.

Зокрема міністр оборони Рустем Умєров сказав, що причини його подання щодо заміни командувача Медичних сил ЗСУ очевидні для всіх, хто воює в лавах Сил оборони й допомагає.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
звільнення, Міністерство Оборони

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-20 20:22:10