Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Польські фермери знову заблокували Шегині та розпочали протест ще на двох пунктах пропуску

Фото: Держприкордонслужба

Польські фермери розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску та знову заблокували пункт пропуску Шегині – Медика.

Про це повідомила Держприкордонслужба у Telegram-каналі.

— Сьогодні о 10.10 розпочались акції протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску Зосін. Протестувальники мають намір пропускати по 3 вантажівки на годину, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі.

Зараз дивляться

Також протестувальники заблокували рух біля пункту пропуску Долгобичув. Учасники акції протесту мають намір пропускати по 2 вантажівки на годину в обидва напрямки.

Окрім цього, поновлено блокування на напрямку пунктів пропуску Медика – Шегині. Планується пропускати по одній вантажівці в годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

9 лютого розпочалася загальнонаціональна акція протесту польських фермерів. Через це було ускладнено рух одразу через три пункти пропуску: Медика – Шегині, Хребенне – Рава-Руська та Дорогуськ – Ягодин.

10 лютого рух вантажівок через прикордонний пункт пропуску Шегині – Медика відновили.

Джерело: Держприкордонслужба
Держприкордонслужба, Польща

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-12 12:49:35