Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Південна Корея “не стоятиме осторонь”, якщо РФ допомагатиме КНДР посилювати військовий потенціал

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що його країна разом з союзниками “не стоятиме осторонь”, якщо КНДР отримає російську допомогу для посилення свого потенціалу в галузі зброї масового знищення.

Про це він сказав у зверненні до Генасамблеї ООН, пише CNN.

– Хоча військова міць різних країн може відрізнятися, об’єднавшись у непохитній солідарності і неухильно дотримуючись наших принципів, ми зможемо стримати будь-яку незаконну провокацію, – сказав Йоль.

Зараз дивляться

Лідер Південної Кореї також закликав до реформи Ради Безпеки ООН, заявивши, що вона “отримала б широку підтримку”, якби Росія постачала Північній Кореї інформацію в обмін на зброю.

– Парадоксально, що постійний член Ради Безпеки ООН, на якого покладено обов’язок стояти на сторожі миру в усьому світі, веде війну, вторгаючись на територію іншої суверенної держави, і отримує зброю і боєприпаси від режиму, який грубо порушує резолюції Ради Безпеки ООН, – наголосив президент.

Йоль також додав, що у разі отримання КНДР інформації та технологій для посилення свого збройового потенціалу в обмін на боєприпаси для РФ, в небезпеці буде не лише Україна, а й Південна Корея.

Раніше президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що військова співпраця між Північною Кореєю та Російською Федерацією є незаконною. Це стане порушенням санкцій, запроваджених проти КНДР і ухвалених Радою безпеки ООН.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-21 13:26:04