Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Phoenix Ghost – характеристики БПЛА

Пентагон оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на суму $1,3 млрд. До неї увійдуть тактичні безпілотники Phoenix Ghost, розроблені для потреб війни в умовах рівнинної місцевості.

У Пентагоні заявили, що робота з безпілотниками Ghost вимагатиме мінімального тренування.

Інформації про технічні характеристики нових безпілотників практично немає. Одне відомо точно – вони призначаються для атаки супротивника.

БПЛА Гоуст (Ghost), які увійшли до складу останнього американського пакету озброєнь для України, є одноразовими та самознищуються після використання.

Що таке Phoenix Ghost

– Безпілотники Phoenix Ghost дуже точно відповідають тому, що потрібно українцям прямо зараз на Донбасі, – сказав офіційний представник Пентагону Джон Кірбі, не вдаючись до подробиць.

Phoenix Ghost – це баражуючий боєприпас, розроблений американською компанією Aevex Aerospace. Дрон може бути використаний для спостереження з повітря, проте його основне призначення – атакувати.

– Дрон ефективний проти середньоброньованих наземних цілей, може злітати вертикально і перебувати в польоті більше шести годин, а також може застосовуватися вночі завдяки наявності інфрачервоних датчиків. Боєприпас компактний, може поміститись у рюкзак, – розповів член правління Aevex Aerospace і декан Інституту аерокосмічних досліджень Мітчелла Девід Дептула.

Виробник дронів – компанія Aevex Aerospace, займається розвідкою з повітря, геоданими, картографією. Але на її сайті нема інформації про Phoenix Ghost: або її просто не встигли додати, або тримають у секреті.

Баражуючий боєприпас – тип безпілотних літальних апаратів з інтегрованою бойовою частиною, які здатні тривалий час перебувати у повітрі в районі мети в режимі очікування і оперативно атакувати її після отримання відповідної команди від оператора або виконувати завдання, що передбачаються закладеним алгоритмом.

Такі комплекси за своїм задумом мають поєднати переваги безпілотного літального апарату та бойової частини авіаційної бомби.

Фото: Defense Update

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-07-19 21:34:31