Будівельні матеріали м.Ніжин

Динамо зіграло внічию з Рухом, вперше втративши очки в УПЛ-2024/25

Київське Динамо зіграло внічию з львівським Рухом у матчі сьомого туру Української Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону-2024/25.

Гра Динамо – Рух відбулася на стадіоні Динамо ім. Валерія Лобановського у Києві та закінчилася з рахунком 0:0.

Динамо – Рух: огляд матчу

Перший та другий тайми матчу не принесли результатів ні київському Динамо, ні львівському Руху.

На 38-й хвилині воротар Динамо Георгій Бущан віддав просто в ноги півзахиснику Руху Остапу Притулі до лівого флангу.

Той зіграв у центр на нападника Ігоря Краснопіра одразу, але переграти підопічного Олександра Шовковського йому не вдалося.

На 40-й хвилині простріл півзахисника біло-синіх Андрія Ярмоленка з правого флангу штрафного Віталій Буяльський завершив ударом у воротаря Руху Дмитра Ледвія.

У другому таймі на 49-й хвилині захисник львівського клубу Віталій Холод запустив Ігоря Краснопіра до лівого флангу штрафного в офсайд, після чого той пробив у дальній кут повз Георгія Бущана.

На 65-й хвилині поєдинку удар через себе від півзахисника киян Володимира Бражка на дальній стійці завершував відскок від подачі кутового з лівого флангу, але м’яч у ворота не пішов.

На 70-й хвилин пас півзахисника Руху Ярослава Карабіна в центрі штрафного замикав Ігор Краснопір, але воротар біло-синіх Георгій Бущан знову виграв дуель.