Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Передбачення Нострадамуса на 2024 рік: що чекає на Україну та світ

Французький астролог XVI століття Нострадамус зробив передбачення на майбутнє, зокрема й на 2024 рік.

Посилаючись на його текст Les Propheties (Пророцтва) 1555 року, New York Post пише, що у 2024-му люди стануть свідками суворих погодних явищ і глобальних конфліктів.

Передбачення Нострадамуса на 2024 рік

Морська битва

Зараз дивляться

Нострадамус передбачив “морську битву” і сказав, що “червоний супротивник зблідне від страху, наводячи жах на великий океан”.

За даними New York Post, під “червоним супротивником” Нострадамус міг мати на увазі Китай і червоний прапор цієї країни. А сама “морська битва” може натякати на напруженість у відносинах Китаю з островом Тайвань.

Королівська метушня

В одному із уривків тексту Нострадамуса зазначається, що “король островів” буде “вигнаний силою”. Дехто вважає, що йдеться про короля Великої Британії Чарльза ІІІ.

В іншому уривку, який, імовірно, стосується короля Чарльза, Нострадамус пише: Незабаром після [катастрофічної війни] буде помазаний новий король, який надовго заспокоїть землю.

Британський письменник Маріо Редінг, автор книги Нострадамус: Повне зібрання пророцтв про майбутнє, проаналізував, що король Чарльз III може зректися престолу через “постійні нападки як на нього самого, так і на королеву Каміллу”. Редінг стверджував, що принц Гаррі замінить короля Чарльза III замість принца Вільяма.

Новий Папа

Згідно з передбаченням французького астролога, світ незабаром може побачити заміну Папі Римському Франциску.

Нострадамус писав: Через смерть дуже старого понтифіка, буде обраний римлянин у доброму віці. Про нього говоритимуть, що він послаблює свій сан, але чи довго він сидітиме і буде займатися скупою діяльністю.

Кліматична катастрофа

Кліматична криза стала більш очевидною в останні роки зі збільшенням посухи, лісових пожеж і рекордно високих температур.

На 2024 рік Нострадамус передбачив погіршення ситуації. Уривок з його пророцтва свідчить: Суха земля стане ще більш пересохлою, і будуть великі повені.

Послідовники Нострадамуса вважають, що він міг мати на увазі землетрус магнітудою 7,6 бала, який стався в Японії в перший день 2024 року і забрав життя щонайменше 48 людей.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 17:42:18