Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Пентагон закликає Палату представників США виділити допомогу Україні

Палату представників США закликають ухвалити додаткове законодавство про національну безпеку та виділити нову допомогу Україні.

Про це заявила заступниця прес-секретаря Пентагону Сабріна Сінгх. За її словами, за цією ситуацією спостерігають союзники та супротивники США.

Допомога Україні від США

– Нам потрібно, щоб Палата представників терміново діяла та попрацювала над тим, щоб ухвалити цю двопартійну додаткову угоду, яка була прийнята минулого тижня в Сенаті, – сказала вона.

Заступниця прес-секретаря Пентагону наголосила, що залишиться лише кілька днів після повернення Палати представників з канікул до закінчення фінансування військового будівництва, і ще тиждень – до закінчення терміну фінансування всього Міністерства оборони США.

Зараз дивляться

– 1 березня закінчується фінансування діяльності департаменту з військового будівництва. А 8 березня закінчується фінансування всього департаменту. Така гра на межі створює невизначеність, збільшує витрати та затримує місії. Найголовніше – це відвертає увагу сил, – стверджує Сабріна Сінгх.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-21 00:39:03