Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Павло Зібров випустив оновлену версію хіта День народження – відео

Український співак Павло Зібров разом із гуртом Kolaba презентував оновлену версію свого хіта День народження. Прем’єра відбулася 21 червня, у день 67-річчя артиста.

Зібров у свій День народження випустив нову версію пісні

Артист випустив селфі-кліп, у якому взяли участь його зіркові друзі та колеги.

У ролику можна побачити Ірину Білик, Наталію Могилевську, Артема Пивоварова, Анну Трінчер, Віктора Павліка, Аліну Гросу, Тоню Матвієнко, Ольгу Сумську, Григорія Решетніка, Тімура Мірошніченка, Олю Цибульську та багатьох інших знаменитостей.

Зараз дивляться

За словами Зіброва, оновлена версія пісні, яку він написав разом із поетом Юрієм Рибчинським, звучить по-особливому святково. Артист подякував учасникам гурту Kolaba за те, що вони дали композиції подих нового покоління.

– Цей вражаючий проєкт є виявом поваги до музичних досягнень Павла Зіброва та демонструє силу музики в єднанні талановитих особистостей. День народження – це не просто пісня, а справжнє святкування життя та дружби, – йдеться в описі до відео.

Нещодавно Павло Зібров поділився емоціями з відвідин оглядового майданчика на щиті Батьківщини-матері – найвищої монументальної скульптури в Європі. Артист попередив, що дістатися туди не так просто, як може здаватися.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-21 13:07:59