Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Олексій Залевський зібрав кошти для операції

Український дизайнер та режисер Олексій Залевський, який нещодавно розкрив свій діагноз, повідомив, що зібрав кошти для операції. Він подякував усім, хто відгукнувся та підтримав його.

Олексій Залевський зібрав гроші на операцію

Дизайнер потребує двох термінових операцій на стегнах, щоби не залишитися прикутим до ліжка на все життя. Хірургічні втручання обійдуться в 14 тис. євро.

– Дорогі земляки! Я дуже вдячний за вашу підтримку та донати. Ви зібрали необхідну суму, навіть трохи більше. Залишки я перерахую тим, кому потрібна наша допомога. Продовжуйте підтримувати інших – у цьому наша сила. Дякую і намагатимуся ще щось створити, – звернувся до українців Залевський у Facebook.

Зараз дивляться

Режисер довго мовчав про свій діагноз, бо не хотів привертати уваги до свого захворювання, поки стільки військових потребують допомоги. Тема недуги спливла в останньому інтервʼю Залевського.

Діагноз Олексія Залевського

Пів року тому лікарі виявили у дизайнера некроз кісток. Внаслідок цього захворювання опорно-рухового апарату руйнується кісткова тканина і порушуються функції ураженого суглоба.

Найефективнішим способом лікування при такому діагнозі є оперативне втручання.

Фото: Олексій Залевський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-28 16:00:51