Олександра Меркушина виграла золото на юніорському ЧС у масстарті

Українська біатлоністка Олександра Меркушина виборола золото у масстарті на юніорському чемпіонаті світу в естонському Отепя.

Друге місце посіла французка Лола Бужо, а бронза дісталася італійці Карлотті Гаутеро.

Меркушина виграла золото на юніорському ЧС-2024

Меркушина стартувала у гонці 16-ю. На перших двох вогневих рубежах вона заробила по одному колу штрафу. Олександра пройшла чисто третю стрільбу та піднялася на п’яте місце, а на заключний вогневий рубіж вийшла четвертою.

Останню стрільбу стоячи українка відпрацювала без промахів та піднялася на другу сходинку. На фінальному відрізку їй вдалося випередити французку Бужо, яка йшла лідеркою, та завоювати золоту медаль.

Ще дві українки Ксенія Приходько та Валерія Хвостенко фінішували на 13-му та 41-му місцях відповідно.

Для Олександри Меркушиної це перша перемога у кар’єрі на юніорському чемпіонаті світу з біатлону.