Нищать колони росіян! Аеророзвідка про значення дронів на фронті
Нинішня війна – це передусім війна технологій. Ударні чи розвідувальні безпілотники сприяють ретельному очищенню нашої землі від окупантів і бережуть життя українських бійців.
На Запорізькому напрямку активно залучається підрозділ аеророзвідки, оснащений сучасними зразками коптерів – від робочих конячок Мавіків до штучних дорогих Матрісів.
Шанс і Птах – повітряні очі артилерії та піхоти. Вони мають власного композитивного сподвижника із чотириметровим розмахом крил – Довбуша. Запускати українського Довбуша можна з даху автівки.
– Зараз у нас все тримається на дронах. Коли ми були в 14-му році на фронті, у нас не було дронів, ми орієнтувалися на звук, на спалахи, – додає аеророзвідкник на псевдо Каста.
Ветеран АТО та комвзводу Дмитро під час початку цієї масштабної навали наводив українську арту, що колошматила колони росіян під Ізюмом. Вояк певен, що нинішня війна – війна технологій.
– Як тільки супротивник починає вести вогонь, бійці виходять по радійки, кажуть – по нам стріляють, і це вже наша задача визначити – звідки по них стріляють. Варто переходити на дрони і не ризикувати людським життям, всюди, де це можна зробити, – розповідає Дмитро, командир взводу.
Ветеран АТО на псевдо ДіВіДі працює з дронами від 19-го. Запевняє, що за цей час не втратив жодної “пташки”.
Тривалість життя коптера на фронті, кажуть хлопці, приблизно місяць. Часто їх збивають з автоматів.
“Пташками” підрозділ забезпечений завдяки проєкту Армія дронів. Та доречна, кажуть і допомога волонтерів
2023-03-09
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-09 14:58:00